top of page

​

Group Class Cost

​

Cost for one class is $40 per couple. Cost for 4 classes is discounted to $140. You can use the classes any time during the 12 weeks of the Fall 2024 series.

​

Private Lesson Cost

​

Cost is $60 an hour, plus $40 for studio rental.

​

Party Support Cost

​

Cost is $100 and up depending on complexity.

​​

​

bottom of page